Informácie pre realitných maklérov

Vážení realitní sprostredkovatelia,

ako ste už z médií iste zaregistrovali, Asociácia realitných maklérov (ARM) je určená pre tých realitných sprostredkovateľov, ktorí chcú svoju prácu vykonávať odborne, profesionálne a seriózne.

Nezáleží na tom, či ste realitná kancelária zamestnávajúca jedného alebo desať realitných maklérov, či pracujete pre RK alebo sám pre seba, dôležité je, či pracujete seriózne. ARM vidí potrebu zamerať sa na každého jedného realitného makléra, ktorý realitnú činnosť vykonáva, pretože sú to práve realitní makléri, ktorí komunikujú s klientmi a realitnú činnosť v skutočnosti vykonávajú.

Asociácia realitných maklérov bola založená najmä preto, aby vytvorila skupinu naozaj serióznych a profesionálnych členov, ktorí svojou prácou presvedčia verejnosť, že realitné sprostredkovanie nie je len povrchná činnosť, ktorú vykonávajú podvodníci a amatéri.

Chceme vytvoriť skupinu členov, ktorých odbornosť a serióznosť budeme môcť v rámci ARM aj garantovať. Nechceme byť len papierovou asociáciou, chceme, aby našu prácu bolo vidieť. Pre našich členov pripravujeme množstvo výhod a služieb, ktoré postupne budeme zavádzať. Nechceme za každú cenu veľa členov, chceme iba tých serióznych.

Ak patríte medzi tých, ktorí chápu, že realitné sprostredkovanie nie je o rýchlom "zhrabnutí" provízie bez dokončenej práce, ale o prístupe, komunikácii, ochote, serióznosti, o kvalifikácii, odbornej znalosti postupov a dotiahnutí obchodu až do samého konca, radi Vás privítame za člena ARM. .

Najdôležitejšou podmienkou členstva v ARM je zloženie kvalifikačného testu, ktorý zabezpečí odbornosť našich členov. Ako podklad pre zloženie testu môžete použiť práve dokončenú odbornú publikáciu Všetko o realitách (manuál postupov pri predaji, kúpe, prenájme a obchodovaní s nehnuteľnosťami). Ide o jedinú knihu na slovenskom trhu, v ktorej sa dozviete podrobné postupy krok za krokom pri realizovaní realitného obchodu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na našich kontaktoch.

Zaraďte sa medzi serióznych profesionálov. Radi pomôžeme každému realitnému maklérovi stať sa profesionálom.

Odkazy:

  • Registrácia členov
  • Kontakty